На кафедрі ОМП організували для учнів ліцею «Галицький» лекцію про сучасний стан робототехніки

Кафедра обчислювальної математики та програмування
Фото з лекції

У рамках проведення профорієнтаційних та маркетингових заходів кафедри обчислювальної математики та програмування Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки за участю успішних випускників ІМФН та роботодавців 8 березня 2023 року в ліцеї «Галицький» для учнів 10-А та 9 класів провів лекцію «Сучасний стан робототехніки та перспективи її розвитку» очільник групи робототехніки в компанії SoftServe, д.т.н., професор Любомир Демків.

Лектор наголосив на важливості вивчення фундаментальних наук, зокрема, математики, фізики, хімії та англійської мови.

Учні ліцею показали свої здобутки в робототехніці.

Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції