Завершилася Зимова школа учнівського самоврядування від кафедри АФМ і Tech StartUp School

Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту
Фото зі школи

Конкурс проєктів – завершальний етап Зимової школи учнівського самоврядування, організованої кафедрою адміністративного та фінансового менеджменту Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку, Tech StartUp School Львівської політехніки та Львівською обласною військовою адміністрацією.

Школа відбувалася з 1 до 28 лютого 2024 року з метою інформаційно-консультаційної та мотиваційної підготовки майбутніх абітурієнтів, які орієнтуються на вступ до Національного університету «Львівська політехніка» на спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» у 2024 році, та посилення профорієнтаційної роботи у школах і ліцеях міста Львова та Львівської області, а також Івано-Франківської області.

Під час зимової школи учні мали можливість відвідувати заняття з:

• емоційного інтелекту та розв’язання конфліктів;
  • управління, самоврядування та тайм-менеджменту;
  • комунікації, публічного виступу та PR;
  • дизайну мислення та креативності;
  • лідерства та командоутворення;

а також розробляли свої проєкти.

Для участі у фіналі з 76 поданих проєктів було відібрано 10.

Докладний фоторепортаж – на сторінці Tech StartUp School у соцмережі Фейсбук.

Фото зі школи Фото зі школи Фото зі школи Фото зі школи Фото зі школи Фото зі школи Фото зі школи Фото зі школи Фото зі школи Фото зі школи