Заступник директора ІАДУ взяв участь у конференції «Штучний інтелект як інструмент професіоналізації публічної служби»

Інститут адміністрування, державного управління та професійного розвитку
Фото з конференції

22 березня 2024 року в Житомирі з ініціативи Вищої школи публічного управління при Національному агентстві України з питань державної служби спільно з Державним університетом «Житомирська політехніка» відбулась науково-практична конференція з міжнародною участю «Штучний інтелект як інструмент професіоналізації публічної служби», у якій взяв участь Тарас Кіцак – к.держ.упр., доцент, заступник директора з науково-педагогічної роботи Навчально-наукового інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку Національного університету «Львівська політехніка».

В рамках конференції відбулися доповіді професійних експертів Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформаційної політики України, Ради національної безпеки і оборони України, Українського центру економічних та політичних досліджень імені О. Разумкова, Інституту проблем штучного інтелекту МОН та НАН України (Київський інститут штучного інтелекту), Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, представники міжнародної спільноти Фінського інституту публічного управління HAUS, Світового Банку, Міжнародної асоціації «InterRegioNovation», Цифрового урядування (Digital Governance Team) проєкту SURGe Project та інші.

Крім того, обговорено напрями співпраці Навчально-наукового інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку Національного університету «Львівська політехніка» і факультету національної безпеки, права та міжнародних відносин Державного університету «Житомирська політехніка» у сфері підготовки фахівців за спеціальностями 281 «Публічне управління та адміністрування» та 256 «Національна безпека».

Докладніше про конференцію

Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції