Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності

9 квітня студенти кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки рушили у захопливу подорож світом цінностей під керівництвом к.е.н., доцентки Державного торговельно-економічного університету (м. Київ) Ольги Романенко.

Ольга Романенко – авторка шкільних підручників «Здоровʼя, безпека, добробут» (5–6 класи), авторка книги з нобелівським лауреатом Верноном Смітом «Реформація: успіх Європи і шанс для України», лауреатка Премії Президента для молодих учених за книгу «Фінанси холдингових компаній», членкиня Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України (2016–2022), делегатка від України в Європейській раді молодих вчених (2017–2019 рр.).

Інтерактивне заняття, присвячене темі «Україна у світовому дослідженні цінностей», стало своєрідним відкриттям для студентів, де вони мали можливість глибше розібратись у важливих аспектах ціннісного спрямування сучасного українського суспільства.

Під керівництвом пані Ольги, яка має вражаючий досвід у дослідженні соціальних процесів та культурної динаміки, студенти долучилися до активних дискусій, обмінювалися думками й аналізували глобальні тенденції.

«Ця зустріч виявилася надзвичайно цікавою та корисною. Ми отримали можливість поглибити свої знання про цінності, які формують наше суспільство, а також зрозуміти їхню роль у контексті світових тенденцій», – поділилася враженнями студентка кафедри СКІД.

Заняття підкреслило важливість не лише академічного вивчення, але й практичного застосування здобутих знань у майбутній професійній діяльності. Організатори сподіваються на подальшу плідну співпрацю та розвиток подібних ініціатив серед студентської аудиторії.

Ініціатива Ольги Романенко отримала величезний відгук серед учасників, підкреслюючи значущість подібних заходів для академічного зростання та професійного розвитку.

Заставка заходу Захоплива подорож у світ цінностей: інтерактивне заняття Ольги Романенко для студентів кафедри СКІД Захоплива подорож у світ цінностей: інтерактивне заняття Ольги Романенко для студентів кафедри СКІД Захоплива подорож у світ цінностей: інтерактивне заняття Ольги Романенко для студентів кафедри СКІД Захоплива подорож у світ цінностей: інтерактивне заняття Ольги Романенко для студентів кафедри СКІД Захоплива подорож у світ цінностей: інтерактивне заняття Ольги Романенко для студентів кафедри СКІД Захоплива подорож у світ цінностей: інтерактивне заняття Ольги Романенко для студентів кафедри СКІД