За участю Львівської політехніки успішно реалізовано проект «Школа експортера для початківців»

За матеріалами сайту ЛОДА
реалізовано проект «Школа експортера для початківців»

У 2018 році з ініціативи Львівської обласної державної адміністрації, Львівської торгово-промислової палати, Національного університету «Львівська політехніка» та Асоціації професійних митних посередників було створено Школу експортера для початківців. Завдання Школи – допомогти малому та середньому бізнесу освоїти основи експортної діяльності та набути практичних навичок для виходу на зовнішні ринки для успішного продажу своїх товарів за кордон.

У рамках проекту відбулося 8 модулів, 16 годин інтенсивного курсу за темами:

• попередній відбір цільових ринків та їх дослідження, зокрема маркетинговий аналіз як інструмент визначення оцінки готовності товару до експорту;
  • тарифні та нетарифні засоби регулювання експорту;
  • розробка експортної стратегії підприємця початківця;
  • фінансово-економічне обґрунтування ефективності та ціноутворення в експортній діяльності (Інкотермс);
  • митні режими, митне оформлення експортних операцій, статус уповноваженого (схваленого) експортера;
  • умови сертифікації товарів та міжнародні обмеження;
  • особливості експортних контрактів;
  • В2С export: як працює e-commerce канал.

За 10 місяців 2018 року експорт товарів підприємствами Львівської області становив 1550,8 мільйона доларів США, зрісши на 20,4%. Зовнішньоторговельні операції здійснювалися з партнерами із 160 країн світу. Експорт товарів у країни Європейського Союзу становив 1236,6 мільйона доларів (79,7% від загального обсягу) та збільшився порівняно з січнем-жовтнем 2017 року на 25,1%.

проект «Школа експортера для початківців»