З мультимедіа на «ти»: книжкова новинка ІКНІ і кафедри програмного забезпечення

Видавництво Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки книжки

У практикумі подано завдання до лабораторних робіт із дисципліни «Програмування мультимедійних систем», приклади їх виконання, а також коротко викладено теоретичний матеріал, необхідний для виконання лабораторних робіт із розділів: анімація в площині, 3D моделювання та анімація, мультимедійні засоби технології WPF. Зазначено, що виконання лабораторних робіт дає змогу студентам розширити і закріпити лекційний матеріал, отримати практичні навички моделювання елементів мультимедіа.

Для студентів спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», а також для всіх, хто бажає самостійно засвоїти програмні засоби роботи з мультимедіа. Може бути корисним для фахівців-початківців, що працюють у галузі мультимедіа, аспірантів і науковців, а також розробників програмного забезпечення.

Книжка на сайті Видавництва Львівської політехніки