Викладачки кафедри МПА провели для абітурієнтів – слухачів Малої академії наук – тренінг із комунікації

Кафедра менеджменту персоналу та адміністрування
Фото з тренінгу

Викладачки кафедри менеджменту персоналу та адміністрування Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Роксолана Винничук та Галина Юрченко провели для абітурієнтів – слухачів Львівської обласної Малої академії наук – тренінг із комунікації.

Під час заходу учасники дізналися про те, чим комунікація відрізняється від спілкування, поговорили про вербальну та невербальну комунікацію, спробували різні види й методи передавання інформації.

Також на тренінгу були присутні студенти Інституту економіки і менеджменту, які розповіли школярам про переваги навчання у Львівській політехніці загалом та на спеціальності «Менеджмент» зокрема.

Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу