Викладачка Уорікського університету (Велика Британія) прочитала лекцію для студентів ІППО

Кафедра цивільного права та процесу Львівської політехніки
Фото з лекції

23 квітня 2024 року для студентів Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки провела відкриту лекцію гостьова лекторка з Інституту перспективного вивчення політики та міжнародних досліджень Уорікського університету, м. Ковентрі (Велика Британія), доцентка Олена Мілієнко. Заняття було організовано кафедрою цивільного права та процесу ІППО і стосувалося проблем захисту прав внутрішньо переміщених осіб.

Студенти мали змогу почути про найважливіші напрями реформування законодавства задля покращення правового становища внутрішньо переміщених осіб, досвід Великої Британії щодо захисту мігрантів, підтримки державою та інвесторами релокованих підприємств в умовах війни.

Щиро дякуємо пані Олені за цікаву лекцію та позитивні враження від спілкування!

Фото з лекції Фото з лекції