Викладачі Львівської політехніки знову мають можливість долучитися до The BUP Teachers’ Course

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Лого BUP

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки повідомляє, що після дворічної ковідної перерви для викладачів Університету повертається можливість взяти участь у проєкті від Програми Балтійського університету (Baltic University Program, BUP) – The BUP Teachers’ Course 22–23.

Участь в програмі допоможе знайти нових однодумців, обмінятися досвідом та краще розібратися в питаннях Сталого розвитку.

Крайній термін подання заявок продовжено до 1 вересня 2022 року. Загальна тривалість курсів – від вересня 2022 року до березня 2023 року.

Деталі та реєстрація доступні на сайті BUP Finland.

Нагадаємо, Національний університет «Львівська політехніка» є одним із учасників The Baltic University Programme.