Викладачі кафедри ЖЗМК провели профорієнтаційну зустріч з учнями Пустомитівського ліцею № 1

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Фото з профорієнтаційного заходу

Викладачі кафедри журналістики та засобів масової комунікації Національного університету «Львівська політехніка» доцентки Оксана Гоцур і Мар’яна Кіца провели профорієнтаційну зустріч з учнями 10 та 11 класів Пустомитівського ліцею № 1 Пустомитівської міської ради.

У рамках заходу поговорили про журналістику, особливості праці журналіста й освіту. Окремо закцентували увагу на проблемі медіаграмотності в суспільстві, її важливість у час війни для кожного громадянина України.

Для закріплення обговорених питань на практиці, а саме розрізнення правдивої інформації від фейкової, Мар’яна Кіца провела з учнями інтерактивну гру.

Фото з профорієнтаційного заходу Фото з профорієнтаційного заходу Фото з профорієнтаційного заходу