«Відпочинь від тривоги»: тренінг на кафедрі теоретичної та практичної психології ІППО

Кафедра теоретичної та практичної психології Львівської політехніки
Фрагмент афіші заходу

Багато людей у всьому світі живуть у постійному страху через війну та пов’язані з нею наслідки. Люди довкола все більше хвилюються за своє здоров’я, близьких, роботу, фінанси і задаються питанням: яким буде тепер життя?

24 квітня 2024 року на кафедрі теоретичної та практичної психології Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки (проспект В’ячеслава Чорновола, 57, навчальний корпус № 36, аудиторія 602) відбудеться тренінг на тему «Відпочинь від тривоги».

Мета заходу:

• поінформувати про методи профілактики та боротьби з тривожністю;
  • зниження рівня ситуативної та особистісної тривожності;
  • формування позитивної світоглядної позиції особистості;
  • сприяння формуванню практичних навичок опанування себе в різних ситуаціях, оволодіння елементарними прийомами релаксації та аутотренінгу.

Початок тренінгу об 11:40.