Відкрито реєстрацію для участі у Весняній школі молодого науковця 3.0 для аспірантів

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України
Фрагмент афіші заходу

До уваги аспірантів Львівської політехніки!

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України оголошує про старт реєстрації учасників у проєкті «Весняна школа молодого науковця 3.0» для аспірантів (ад’юнктів), які жодного разу не брали участь у попередніх Школах молодого науковця.

Весняна школа молодого науковця 3.0 – це і комунікація з лекторами, які впродовж тижня допоможуть здобути нові знання, поділяться власним практичним досвідом, це й унікальна та необхідна сьогодні змога спілкування в колі однодумців, патріотів і можливість пошуку спільних розв’язань проблемних питань.

Реєстрація учасників триває до 18 травня 2023 року.

Весняна школа молодого науковця 3.0 проходитиме в онлайн-форматі з 20 до 26 травня. Модератор проєкту – Катерина Бабікова, асоційований член Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України (babikova.kateryna@gmail.com).