Відкрита лекція «Стартапи в умовах економіки знань: як спіймати свого «єдинорога»

Кафедра економіки підприємства та інвестицій Львівської політехніки
Заставка до лекції

2 жовтня 2023 року в аудиторії 209 IV навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться відкрита лекція «Стартапи в умовах економіки знань: як спіймати свого «єдинорога». Лектор – Микола Машковський, СЕО компанії Kycaid Limited.

В сучасному світі економіка знань визначає нові правила гри для підприємців і стартапів. Слухачі лекції дізнаються, як створити успішний стартап, враховуючи ці правила, і як виявити той унікальний компонент, який перетворить бізнес у «єдинорога».

Лекція рекомендована для широкого кола слухачів: студентів ІТ-спеціальностей, економістів, менеджерів, а також для всіх, хто цікавиться темою стартапів, інновацій та сучасних тенденцій у бізнесі.

Початок об 11:40.

Докладніше – у доданому файлі.