Відбулася наукова конференція Media challenges of the war time, співорганізатором якої є кафедра СР

Кафедра соціології та соціальної роботи Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-конференції

18 листопада 2022 року на базі Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej, Polska, у форматі онлайн відбулася наукова конференція Media challenges of the war time / media–information–disinformation–propaganda, співорганізатором якої була кафедра соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки

На пленарному засіданні з доповіддю Humor w czasie wojny rosyjsko-ukraińskiej w media / Humor during Russian-Ukrainian war in the media виступили доцент кафедри соціології та соціальної роботи Віктор Савка та студентка освітньої програма «Соціологія» третього року навчання Марія Макар. Доповідь викликала зацікавлення учасників конференції, свідченням чого стала дискусія з питань, порушених авторами.

Сподіваємося, що такі наукові комунікації сприятимуть поглибленню співпраці кафедри соціології та соціальної роботи Львівської політехніки з провідними зарубіжними університетами та знайдуть втілення у нових наукових проєктах.

Докладніше – на сторінці кафедри соціології та соціальної роботи у соцмережі Фейсбук.