Весняна школа «Європейський досвід розвитку стартапів» продовжує роботу в стінах Львівської політехніки

КАФЕДРА АДМІНІСТРАТИВНОГО ТА ФІНАНСОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ

Тренери другого дня Весняної школи «Європейський досвід розвитку стартапів» Станіслав Алвасяк  та Якуб Ясічак  дали змогу учасникам ознайомитися із актуальними можливостями розвитку стартапів у ЄС, способами підготовки проектних заявок на підтримку інновацій в Україні, моделями комерціалізації інновацій в межах університетів та дослідних центрів. Станіслав Алвасяк (Stanislaw Alwasiak) провыв тренінг на тему «Innnovation in Development Cooperation supporting Ukraine EU integration». Учасники довідалися про програму COSME, Creative Europe – Innovation Lab, PHARE /ISPA та SAPARD. Розуміння можливостей кожної цих програм допоможе засновникам стартапів більш активно розвивати свої підприємства у співпраці з екосистемою стартапів ЄС.

Тренер Якуб Ясічак поділився досвідом функціонування Polish Association of University Knowledge Transfer Companies (PSC) в комерціалізації інновацій і технологій. Досвід беззаперечно буде цікавим для українських університетів, дослідників, винахідників та інноваторів.