В Університеті відбулася Міжнародна конференція «Культурна спадщина: інноваційні підходи та сталий розвиток»

Кафедра історії, музеєзнавства та культурної спадщини
Скріншот з онлайн-конференції

9–10 вересня у Львівській політехніці відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Культурна спадщина: інноваційні підходи та сталий розвиток», організована викладачами кафедри історії, музеєзнавства та культурної спадщини Інституту гуманітарних та соціальних наук. Конференція проходила в рамках Днів європейської спадщини у Львові. Завдяки змішаному формату участь у заході взяли 45 учасників, з них 9 – із-за кордону.

Серед іноземних колег найбільш чисельно представленим був Вільнюський університет, з яким кафедра ІМКС співпрацює вже не перший рік. Доцент Вільнюського університету Сальвіюс Кулявічюс особисто прибув до Львівської політехніки, аби взяти участь у науковому зібранні «наживо». Також на конференції виступила Лінда Норріс – фахівець музейної справи із США, знана в усьому світі. Крім того, власними напрацюваннями поділились колеги із Жешувського університету (Польща) та університету Мачерати (Італія).

Учасники з України представляли низку навчальних, наукових та музейних інституцій нашої держави, а саме:

• Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України (м. Київ);
  • Музей історії міста Києва (м. Київ);
  • Інститут культурології НАМ України (м. Київ);
  • Національну академію керівних кадрів культури і мистецтв (м. Київ);
  • Національну бібліотеку України імені В.І. Вернадського (м. Київ);
  • Музей книги і друкарства України (м. Київ);
  • Педагогічний музей України (м. Київ);
  • Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (м. Івано-Франківськ);
  • Київський національний університет культури і мистецтв (м. Київ);
  • Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського (м. Львів);
  • Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя (м. Тернопіль);
  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ);
  • Полтавську академію неперервної освіти імені М.В. Остроградського (м. Полтава);
  • Вінницький торговельно-економічний інститут ДТЕУ (м. Вінниця);

і, звісно, Національний університет «Львівська політехніка».

10 вересня старший викладач кафедри історії, музеєзнавства та культурної спадщини Андрій Павлишин провів екскурсію головним корпусом Львівської політехніки для учасників конференції.

Конференція сприяла встановленню ділових контактів між спеціалістами у галузі історії та музеєзнавства, а також обміну сучасною науково-прикладною інформацією.

Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції Фото з конференції Фото з конференції