В Інституті сталого розвитку відзначили День народження В’ячеслава Чорновола

Інститут сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола
Скріншот з онлайн-презентації

24 грудня – День народження В’ячеслава Максимовича Чорновола, що вже багато років залишається Днем світлої пам’яті про нього. Неперевершений громадський діяч, політичний оратор, дисидент, який усе своє свідоме життя присвятив боротьбі за волю народу та незалежність України – він був і залишається однією з найяскравіших особистостей доби четвертого відродження Української державності.

Недовершеною справою, недоспіваною піснею, недомріяною мрією залишився В’ячеслав Чорновіл у пам’яті українського народу.

Студенти ІІІ курсу Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Національного університету «Львівська політехніка» під керівництвом старшого викладача Ольги Недзвецької, голови інститутського відділку Товариства «Просвіта», працюючи в режимі онлайн, отримали творче завдання і створили художньо-літературну композицію «Поети-шістедисятники».

Нащадки гордяться вами, великі люди великої країни!