В Інституті будівництва та інженерних систем відбулась 81-а Студентська науково-технічна конференція

Інститут будівництва та інженерних систем
Заставка до матеріалу

В Інституті будівництва та інженерних систем Львівської політехніки відбулася 81-а Студентська науково-технічна конференція. Участь у ній взяли 133 студенти кафедр Інституту спеціальностей 192 «Будівництво та цивільна інженерія», 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології», 261 «Пожежна безпека».

За активну участь у 81-й СНТК студентам оголошено подяки, а перемогу на ІІ етапі здобули:

• Раїнчук Наталія – І місце;
  • Гетманов Олексій – ІІ місце;
  • Леськів Михайло – ІІІ місце.

Результати конференції свідчать про зацікавлення студентів науковими розробками в галузі будівництва та цивільної інженерії.

Щиро дякуємо всім учасникам 81-ї СНТК, організаторам та членам журі! Бажаємо надалі вдалих проєктів, цікавих результатів, бажання і можливості займатись науковою роботою для наближення Перемоги та відбудови України!