Фахівці Університету розробляють проект реконструкції залізобетонного мосту через річку Ікву

За матеріалами Інформаційного порталу міста Дубно
Герб Львівської політехніки

На початку лютого міський голова міста Дубно Рівненської області Василь Антонюк зустрівся з представниками Інституту будівництва та інженерії довкілля Львівської політехніки – доктором технічних наук, професором кафедри автомобільних доріг та мостів Віктором Квашею і завідувачем галузевої науково-дослідної лабораторії з діагностики технічного стану автомобільних доріг, аеродромів і супутніх їм інженерних споруд, кандидатом технічних наук Любов’ю Салійчук.

Національний університет «Львівська політехніка» – генеральний проектант реконструкції залізобетонного мосту через річку Ікву в м. Дубно.

Під час зустрічі обговорено запропоновані проектувальниками варіанти розширення мосту та підсилення несучих конструкцій.