В ІАДУ обговорили зміни в ОПП магістерського рівня «Публічне управління та адміністрування» і «Менеджмент»

Кафедра публічного управління та публічної служби Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-зустрічі

24 листопада 2023 року в Навчально-науковому інституті адміністрування, державного управління та професійного розвитку Львівської політехніки відбулося обговорення змін в освітньо-професійних програмах другого (магістерського) рівня «Публічне управління та адміністрування» та «Менеджмент». Обговорення відбулося на виконання Розпорядження першого проректора Національного університету «Львівська політехніка» професора Олега Матвійківа (№ 71 від 23.10.2023 р.). Метою обговорення акредитованих програм є приведення їх у відповідність до стану суспільних, соціальних, економічних, виробничих відносин, зміна яких супроводжується новими викликами в Україні, зокрема й приведення освітніх програм за другим (магістерським) рівнем до вимог стандартів вищої освіти щодо вивчення іноземної мови.

В обговоренні взяли участь гаранти програм – д.держ.упр., професор, професор кафедри публічного управління та публічної служби Ігор Дробот і д.е.н., професор, завідувачка кафедри регіонального та місцевого розвитку Ористлава Сидорчук, – викладачі кафедр публічного управління та публічної служби, регіонального та місцевого розвитку, державної політики та врядування, представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, посадові особи місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, представники бізнесових кіл, випускники минулих років, аспіранти, студенти.

Зі вступним словом виступив заступник директора ІАДУ, к.держ.упр., доцент Тарас Кіцак, який зупинився на передісторії виникнення освітньо-професійних програм та історії процесу їх акредитації.

Своє бачення розвитку освітньо-професійних програм презентували:

• Іоліта Адамська – директорка Центрального міжрегіонального управління НАДС;
  • Олександр Сирота – генеральний директор ТВО «ОСК-технолоджі»;
  • Лейла Мелісова – депутатка Львівської міської ради;
  • Любомир Музичка – секретар Городенківської міської ради Коломийського району Івано-Франківської області;
  • Катерина Дика – випускниця освітньо-професійної програми «Менеджмент організацій» у 2010 р., фахівчиня Ресурсного центру матеріальних фондів при департаменті освіти і науки Львівської обласної військової адміністрації;
  • Андрій Гулей – випускник освітньо-професійної програми «Публічне управління та адміністрування», аспірант кафедри публічного управління та публічної служби;
  • Володимир Савчин – випускник освітньо-професійної програми «Публічне управління та адміністрування», аспірант кафедри регіонального та місцевого розвитку;
  • Володимир Карпук – студент групи МЕНД-11 кафедри регіонального та місцевого розвитку.

До обговорення долучилися також науково-педагогічні працівники Інституту.

Учасники засідання відзначили актуальність і важливість освітньо-професійних програм «Публічне управління та адміністрування» та «Менеджмент», висловили зауваження та побажання щодо їхнього вдосконалення.