Укладено меморандум про співпрацю між Львівською політехнікою та ПрАТ «КПМГ Аудит»

Кафедра економіки підприємства та інвестицій Львівської політехніки
Фрагмент заставки до заходу

Національний університет «Львівська політехніка» і кафедра економіки підприємства та інвестицій Інституту економіки і менеджменту узгодили співпрацю з міжнародною аудиторською компанією KPMG, уклавши відповідний меморандум між Університетом і ПрАТ «КПМГ аудит».

У підписанні документа взяли участь Роман Корж, проректор з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку Львівської політехніки, й уповноважений від ПрАТ «КПМГ Аудит» Дмитро Алєєв.

Координатором дій з виконання меморандуму від Національного університету «Львівська політехніка» є завідувач кафедри економіки підприємства та інвестицій Орест Колещук.

Меморандум укладено за сприяння гаранта освітньої програми «Економіка бізнесу», доцентки кафедри ЕПІ Марії Кіржецької.