Учні 10 та 11 класів ліцею «Галицький» побували на екскурсії в Астрономічній обсерваторії Університету

Кафедра обчислювальної математики та програмування
Фото з екскурсії

Учні 10 та 11 класів ліцею «Галицький» побували на екскурсії в Астрономічній обсерваторії Національного університету «Львівська політехніка».

Обсерваторія Львівської політехніки – українська астрономічна обсерваторія, розташована в місті Львові на висоті 340 метрів над рівнем моря. Вона містить раритетне обладнання.

Пані Софія дуже фахово провела екскурсію, цікаво розповіла про обсерваторію. Учні були дуже задоволені побаченим та почутим.

А допомогла організувати цю екскурсію кафедра обчислювальної математики та програмування Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки.