У Ресурсному центрі освітніх технологій для осіб з особливими потребами Університету встановлено 3D-принтер

За матеріалами сайту Львівської міської ради
Герб Львівської політехніки

Для посилення допомоги незрячим дітям різного віку в їхніх прагненнях пізнати навколишній світ Львівський обласний осередок ГО «Українська спілка інвалідів – УСІ» придбав 3D-принтер. Про це повідомила Оксана Потимко, виконавчий директор осередку у Львові, керівник Ресурсного центру освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами Національного університету «Львівська політехніка».

3D-принтер призначений для друку об’ємних макетів (архітектурні споруди, емоційні маски тощо), які допоможуть незрячій дитині на дотик ознайомитись із незрозумілими предметами. 3D-принтер встановлено у Ресурсному центрі Львівської політехніки, який концентрує у собі останні досягнення для осіб з вадами зору.

Зараз працівники Центру готуються освоїти роботу на новому обладнанні й оперативно реагувати на запити користувачів з різних куточків України.