У рамках програми «Гостьовий лектор» ад’юнкт Сьвєнтокшиської політехніки прочитав лекції для студентів кафедри ВГА

Кафедра вищої геодезії та астрономії Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-лекції

На кафедрі вищої геодезії та астрономії Інституту геодезії Львівської політехніки відбулись у дистанційній формі лекції Ігоря Романишина, к.т.н., ад’юнкта кафедри геодезії і геоматики Сьвєнтокшиської політехніки (м. Кельце, Польща), для студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

В результаті реалізації програми «Гостьовий лектор» студенти кафедри ВГА поглибили та здобули нові знання в галузі супутникової геодезії, ознайомилися з геодезичними мережами Польщі й одержали чітке розуміння всіх технічних нюансів виконання та опрацювання ГНСС-вимірів.

Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції