У Львівській політехніці вдруге відбудеться фестиваль «Lviv Family Fest. Територія розвитку стосунків»

За матеріалами сайту Львівської міської ради
фестиваль «Lviv Family Fest»

Впродовж 1–2 травня 2017 року на кафедрі маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Митрополита Андрея, 3, IV корпус) уже вдруге відбуватиметься фестиваль «Lviv Family Fest. Територія розвитку стосунків». Як зазначають організатори, його мета – популяризувати сім’ ю як цінність та сприяти у розбудові міцних щасливих стосунків.

В основі Фестивалю – майстер-класи тривалістю 1 год. 15 хв. Організатори планують, що за два дні Фестивалю провідні спеціалісти у сфері сімейного консультування зі всієї України проведуть близько 40 майстер-класів, які будуть поділені на тематичні групи:

• принципи якісних стосунків до одруження;
  • період вагітності та народження дитини;
  • секрети побудови щасливих стосунків у шлюбі;
  • правила ефективного батьківства.

Організатор Фестивалю – ГО «Центр розвитку сім’ї, батьківства та дитини «Тато, мама, я», співорганізатор – ГО «Платформа розвитку стосунків».