У Науково-технічній бібліотеці Університету відбудеться лекція про духові органи Львова та Галичини

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до лекції

В п’ятницю, 16 червня 2023 року, в читальній залі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться авторська лекція «Духові органи Львова та Галичини» органознавця, автора книг з органознавства, продюсера записів органної музики, президента Благодійної асоціації друзів органної музики і мистецтв (Львів), члена Національної всеукраїнської музичної спілки України, керівника проєкту «Органи України» Сергія Каліберди.

Під час лекції буде розкрито історичні аспекти розвитку органобудування в Галичині. Лектор торкнеться теми місця Галичини в органній культурі України та розповість про минуле і сучасне органів Львова.

Вхід вільний. Початок о 17:30.