У Науково-технічній бібліотеці Львівської політехніки відкриють виставку «Українці. Латиші. Любов. Мир»

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка виставки

28 квітня 2023 року в читальній залі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться відкриття виставки «Українці. Латиші. Любов. Мир».

Художники з Латвії презентують 20 своїх робіт, на яких вони зобразили сильних жінок. Всі роботи написані в часи російсько-української війни і символізують жінку як перемогу. Українку і латишку. Символізують любов, що перемагає зло.

У програмі відкриття виставкового проєкту передбачено концерт молодих українських виконавців та музикантів.

До організації події долучилися Почесне консульство Латвійської Республіки у м. Львові, Мистецька студія «Krāsmute» (Латвія), Українське фотографічне товариство, Центр порятунку української культурної спадщини, Комунальний заклад Львівської обласної ради «Дрогобицький музичний фаховий коледж імені Василя Барвінського».

Початок заходу о 17:30. Вхід вільний.