У Малій технічній академії наук Львівської політехніки триває набір у секції учнів віком від 14 років

ІННЦПКО Львівської політехніки
логотип МТАН

У Малій технічній академії наук Національного університету «Львівська політехніка» триває набір учнів віком від 14 років у такі секції:

• архітектури, дизайну, реставрації творів мистецтва;
  • будівництва та інженерії довкілля;
  • геодезії, картографії та землеустрою;
  • інженерної механіки, транспорту, зварювання, інженерного матеріалознавства;
  • екології, товарознавства і туризму;
  • фармації, біотехнології, хімічної технології, харчової технології та інженерії;
  • прикладної математики, прикладної фізики;
  • телекомунікацій, електроніки, фотоніки;
  • комп’ютерних наук та інформаційних технологій;
  • енергетики та систем керування;
  • комп’ютерних технологій та інформаційно-вимірювальних систем;
  • економіки та менеджменту.

Набір учнів здійснюється впродовж усього навчального року. Навчання безкоштовне. Випускники Малої технічної академії наук користуються пільгами, передбаченими правилами прийому до Національного університету «Львівська політехніка».

Перелік документів:

• заява;
  • 2 фотокартки 3×4;
  • довідка зі школи.

Організаційне засідання Малої технічної академії наук Львівської політехніки відбудеться 11 листопада 2017 року в ауд. 124 головного корпусу Університету. Початок об 11 годині.

Адреса МТАН Львівської політехніки:

м. Львів, вул. Карпінського, 2/4, I навчальний корпус Львівської політехніки, кім. 302, 316,
тел. (032) 258-24-06; (032) 258-22-05.