У межах проєкту «Майбутній політехнік» відбулася зустріч студентів ІІІ курсу кафедри ЖЗМК та учнів 11 класів

Юлія Мацях, кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Фото із заняття

26 березня в межах кампанії «Майбутній політехнік» на кафедрі журналістики та засобів масової комунікації Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» відбулася зустріч студентів ІІІ курсу та учнів 11 класів.

На парі з журналістської майстерності старша викладакач кафедри ЖЗМК Ірина Пуцята підготувала для школярів цікаві інтерактивні завдання. Слухачі ознайомилися з поняттями «факт» і «судження», вчилися визначати достовірні джерела інформації, розрізняти різні види маніпуляцій.

Ініціатива таких зустрічей сприяє розвитку медійної грамотності та формуванню критичного мислення у молодого покоління.

Фото із заняття Фото із заняття Фото із заняття