У Львові за підтримки Tech StartUp School стартує безкоштовний Урбан рух «У міста є Я» для молоді

Tech StartUp School Львівської політехніки
Фрагмент заставки заходу

У Львові стартує безкоштовний Урбан рух «У міста є Я», мета якого – підтримка активної молоді та поширення знання про те, як живуть міста, що місто дає жителям та як ініціювати зміни, започатковувати власні проєкти.

Урбан рух «У міста є Я» – це:

• об’єднання активної молоді;
  • нові знання про місто і як його змінювати;
  • 11 зустрічей за різними напрямами розвитку з творення міського простору;
  • власні проєкти та ініціативи;
  • нові зустрічі та знайомства;
  • креативні подарунки.

Зустрічі учасників Урбан руху відбуватимуться щовівторка у приміщенні Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» і стартують 19 березня 2024 року о 16:00.

Крайній термін подання реєстрації18 березня.

Приєднуйтесь до змін міста уже сьогодні!

Урбан рух «У міста є я» створений за підтримки міжнародного Фонду Western NIS Enterprise Fund (WNISEF), який фінансує інноваційні, високоефективні програми, що здійснюють реформи та змінюють на краще життя людей в Україні та Молдові. Ідея Урбан руху зародилася на базі однойменної книжки «У міста є я» авторки Ірини Озимок, яка стала інтерактивною книгою-ілюстрацією про те, як функціонує місто, і роль людини в ньому.