Цікава зустріч зі студентами: в ІППО до проведення заняття залучили практичного співробітника СБУ

Кафедра кримінального права і процесу Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

19 лютого 2024 року з метою покращення якості практичної підготовки студентів Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки до проведення заняття з першокурсниками було залучено співробітника Служби безпеки України, який має 30-річний досвід практичної діяльності в цій структурі правоохоронних органів.

Зустріч була цікавою та змістовною, студенти мали змогу поставити цілу низку запитань, пов’язаних з діяльністю СБУ в умовах воєнного стану, а також особливістю функціонування служби у східних регіонах нашої країни.

Разом із практичним працівником Служби безпеки України на занятті був присутній завідувач кафедри кримінального права і процесу ІППО професор Олексій Гумін.

Студенти висловили гостеві щиру вдячність за цікаво проведене заняття.