Третьокурсниця кафедри ЖЗМК навчається за програмою академічної мобільності Erasmus+ у Нідерландах

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Фото з навчання у Нідерландах

Студентка третього курсу кафедри журналістики та засобів масової комунікації Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки поїхала на навчання за програмою академічної мобільності Erasmus+ в Інголландському університеті прикладних наук (Амстердам, Нідерланди) на катедрі управління, брендингу та спілкування.

Софія Коритко про навчання:

«Програма для студентів за обміном така сама, як і у нідерландських студентів, тож усі мають змогу обмінюватися досвідом, здобутим у рідній країні.

Майже кожна катедра має власне семестрове завдання, окрім звичного відвідування практичних та лекційних пар (зазвичай формат змішаний і чіткого поділу немає). Деякі завдання передбачають поїздки в інші міста і країни, а також організацію заходів, проходження практики тощо.

Навчання відбувається англійською мовою для всіх. Оцінювання та складання іспитів відрізняється залежно від напряму».