Tech StartUp School запрошує на безкоштовний інтенсив для молоді від програми Creative Spark

Tech StartUp School Львівської політехніки
Фрагмент афіші заходу

Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» запрошує тих, хто має креативні ідеї чи стартап або хоче пройти безкоштовне навчання і під час нього знайти свою ідею, на безкоштовний 20-годинний інтенсив для молоді від програми Creative Spark.

Програма Creative Spark покликана розвинути бізнес-навички серед студентів, стартаперів та молодих підприємців. На тренінгу-інтенсиві Creative Spark учасники вивчатимуть:

• тренди та аналіз стартап екосистеми;
  • цільову аудиторію та стратегію «блакитного океану»;
  • маркетинг та діджитал-маркетинг у світі стартапів;
  • створення бізнес-моделі;
  • спілкування з клієнтом;
  • формування команди;
  • залучення інвестицій;
  • презентацію стартапу;
  • пітчинг.

Захід стартує 18 квітня 2022 року в режимі онлайн. У фіналі навчання учасники програми презентуватимуть власні ідеї та матимуть змогу взяти участь у міжнародному конкурсі відеопітчів Big Idea Challenge.