Tech StartUp School Університету запрошує на міжнародний навчальний курс «Інновації та підприємництво»

Tech StartUp School Львівської політехніки
Фрагмент заставки курсу

Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» запрошує долучитися до міжнародного навчального курсу «Інновації та підприємництво».

Програму розроблено експертами із Львівської політехніки, Економічного університету в Кракові (Польща) та Університету прикладних наук у м. Люцерні (Швейцарія) в рамках проєкту DISCO.

Курс буде корисним для студентів, викладачів, підприємців, усіх мотивованих, хто цікавиться інноваціями та підприємництвом.

Курс доступний на загальнонаціональній польській освітній платформі NAVOICA.

Реєстрація

Після реєстрації учасник отримає індивідуальне посилання, перейшовши за яким, можна розпочинати навчання.

Слухачі, які завершили курс, згодом отримають сертифікати про міжнародне навчання з нарахуванням 16 годин.