Студентський театр «САД» став лауреатом IV Міжнародного фестивалю «Студентська коляда – 2019»

Центр Студентського Капеланства
Театр «САД»

31 січня 2019 року в Київському кооперативному інституті бізнесу і права відбувся IV Міжнародний фестиваль «Студентська коляда – 2019». У фестивалі взяли участь вокальні, інструментальні й театральні колективи з різних куточків України та закордоння. Фестиваль присвячено відродженню, збереженню і розвитку української культури, утвердженню духовних та національних цінностей, поширенню духовно-культурних надбань нації.

Студентський театр «САД», який діє при Центрі Студентського Капеланства Львівської архиєпархії Української греко-католицької церкви, виступив із новою постановкою вертепу й отримав диплом лауреата.

Режисер театру – Юлія Бондаренко, викладач Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки, староста – студентка ІНЕМ Карина Прокопенко. Серед учасників також є чимало студентів Університету.

Студентський театр «САД» Студентський театр «САД»