Політехніки взяли курс на Мілан: студенти Університету долучилися до Всеукраїнського конкурсу «Архітектор-2019»

Анастасія Мозгова, тижневик «Аудиторія»
студенти

49 студентів Інституту архітектури й Інституту будівництва та інженерії довкілля 4 грудня долучилися до першого відбіркового туру Всеукраїнського благочинного конкурсу «Архітектор-2019». Львівська політехніка стала одним із 25 вишів-учасників. Головний приз – поїздка в Мілан.

Перший етап тривав три години, впродовж яких майбутні архітектори за визначеними критеріями повинні були створити ескізні рішення на задану тему, на студентів-будівельників чекали тести і завдання за профільними предметами.

– Якщо у період сесії знайшли час для цього конкурсу, то ви станете не лише архітекторами-2019, а й архітекторами-2020, – звернувся до конкурсантів заступник директора ІАРХ Ярослав Ракочий.

Другий етап відбудеться 21 грудня – конкурсанти отримають творче завдання. Фіналістів запросять до Києва, де вони презентуватимуть власні ідеї створення міського парку. Експертне журі конкурсу обере 30 найкращих проектів, автори яких отримають шанс у березні наступного року відвідати відому галузеву виставку Made Expo-2019 у Мілані, де стануть учасниками численних майстер-класів, воркшопів, ознайомляться зі стендами відомих у світі компаній. Окрім цього, для переможців організують архітектурний тур містом. Бажаємо успіху політехнікам!