Студенти кафедри інформаційних технологій видавничої справи ІКНІ здобули перемогу на хакатоні INT20H 2024

Кафедра інформаційних технологій видавничої справи
Заставка до хакатону

Нещодавно міжнародна студентська волонтерська організація BEST Kyiv, створена на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», проходив INT20H 2024 – один із найбільших хакатонів Києва у сфері IT.

Учасники заходу впродовж 20 годин працювали над розв’язанням актуальних завдань в одній з 4 категорій (WebDevelopment, MobileDevelopment, Data Science, UI/UX Design) у режимі нон-стоп.

INT20H 2024 об’єднав зусилля 136 учасників, які представляли 40 команд.

Студенти ІІІ курсу спеціальності 186 «Видавництво та поліграфія» Національного університету «Львівська політехніка», які навчаються на кафедрі інформаційних технологій видавничої справи Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій, взяли участь у змаганнях категорії UI/UX Design двома командами: Design Paws (Поліна Кукєвіч, Анастасія Купчак, Зоряна Ковальова) та UXSprinters (Анна Ахалмосулішвілі, Олександр Гук).

За підсумками хакатону команда Design Paws здобула перше призове місце, а команда UXSprintersтретє.

Високі результати наших команд у хакатоні стали можливими завдяки співпраці кафедри ІТВС та Lviv ІТ Cluster у рамках оновленої освітньої програми UX/UI Design спеціальності 186 «Видавництво та поліграфія».

Вітаємо наших переможців і бажаємо подальших успішних проєктів та конкурсів!

Презентація проєктів команд Львівської політехніки (з 4:26:31)
Оголошення результатів у номінації UI/UX Design (з 7:23:53)
Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу