Студенти ІНЕМ побували з екскурсією у Львівській філії Львівського обласного центру зайнятості

Кафедра менеджменту персоналу та адміністрування
Фото з екскурсії

До Львівської філії Львівського обласного центру зайнятості (ЛОЦЗ) 18 жовтня 2023 року завітали на екскурсію студенти Інституту економіки і менеджменту ІІІ–IV курсів спеціальностей «Економіка бізнесу» та «Економіка праці і управління персоналом» і доцентки кафедри менеджменту персоналу та адміністрування Леся Струтинська та Оксана Сватюк, а також начальниця відділу працевлаштування та зв’язків з виробництвом Національного університету «Львівська політехніка» Світлана Гладун. Екскурсія відбулася за сприяння керівництва ЛОЦЗ в особі Олега Рісного та фахівчині з профорієнтації Вікторії Мельник.

Екскурсанти ознайомилися з напрямами діяльності Центру зайнятості, з переліком послуг і можливостями, які надає ця служба, зокрема:

• із соціальними послугами, такими як:
    • професійна підготовка або перепідготовка, підвищення кваліфікації та профорієнтація;
    • пошук прийнятної роботи та сприяння у працевлаштуванні;
    • організація громадських та інших робіт тимчасового характеру;
    • інформаційні та консультаційні послуги, пов’язані з працевлаштуванням;
  • із послугами, що пов’язані з матеріальним забезпеченням:
    • допомога з безробіття;
    • допомога на поховання у разі смерті безробітного чи особи, яка перебувала на його утриманні;
  • комплексом послуг для працедавців:
    • надання допомоги щодо укомплектування вільних робочих місць;
    • задоволення потреб працедавців у робочій силі для виконання певних видів робіт, що потребують тимчасового виконання: організація професійного навчання безробітних на замовлення працедавців під конкретні робочі місця як у навчальних закладах, так і безпосередньо на виробництві, а також проведення постійно діючих ярмарків вакансій;
    • консультування щодо надання послуг з посередництва у працевлаштуванні за кордоном, надання комплексу спеціальних послуг у розв’язанні проблеми трудового колективу в ситуації запланованого вивільнення працівників і ще багато інших.

Далі студенти прослухали лекцію «Техніка пошуку роботи» й мали час поставити запитання, які виникли у процесі екскурсії.

Під час зустрічі було обговорено перспективи подальшого працевлаштування, тенденції ринку праці. Також обговорили сучасні джерела пошуку роботи і способи написання резюме. Студенти поділилися власним досвідом, отриманим під час пошуку підробітку в умовах війни.

Екскурсію та лекцію провела фахівчиня з профорієнтації ЛОЦЗ Вікторія Мельник.

Кафедра менеджменту персоналу та адміністрування і кафедра економіки підприємства та інвестицій Львівської політехніки висловлюють подяку керівництву і працівникам Центру за надану інформацію та проведену екскурсію!

Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії