Студенти ІБІС відвідали Годину-реквієм на вшанування жертв Голодоморів

Катедра української мови Львівської політехніки
Фото із заходу

Щорічно в четверту суботу листопада в Україні та світі вшановують пам’ять загиблих від Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

25 листопада 2022 року викладач катедри української мови Національного університету «Львівська політехніка» Мирослава Попадинець разом зі студентами Інституту будівництва та інженерних систем відвідали Годину-реквієм на вшанування жертв Голодомору 1932–1933 років.

Цьогоріч – 90-ті роковини Голодомору 1932–1933 років. Вшанування памʼяті жертв сталінського режиму відбувається під час повномасштабної війни росії проти України. І от знову проти українців росіяни застосовують геноцид. За дев’ять місяців повномасштабної війни ми побачили, що країна-агресор хоче знищити нашу ідентичність, культуру та мову. Щоб запобігти повторенню злочинів минулого, ми маємо берегти пам’ять про невинних жертв сталінського режиму і продовжувати боротись за волю нашої держави.

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу