Студентки кафедри маркетингу і логістики стали призерками всеукраїнського конкурсу наукових проєктів

Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки
Переможниці конкурсу

Юлія Петрук та Надія Пришляк, студентки-логістки ІІІ курсу Львівської політехніки, отримали диплом другого ступеня на Всеукраїнському конкурсі наукових проєктів «Маркетингова стратегія виходу логістичної компанії на міжнародний ринок» від логістичної компанії FTP.

Керівниця наукової роботи – к.е.н., доцентка кафедри маркетингу і логістики Інституту економіки і менеджменту Наталія Чорнописька.

Студентки використали свої знання та навички, отримані на лекціях й практичних роботах за спеціальністю, та підготували проєкти з цінними для галузі ідеями.

Колектив кафедри бажає Надії та Юлії натхнення та відповідальності за власний професійний розвиток! Успішного використання науки і практики у навчанні та роботі!

Переможці конкурсу Переможниці конкурсу Диплом призера Диплом призера Сертифікат керівника