Студентів Львівської політехніки запрошують на тренінг із надання домедичної допомоги

Кафедра захисту інформації Львівської політехніки
Фрагмент афіші заходу

Усіх студентів Національного університету «Львівська політехніка» запрошують на тренінг з надання домедичної допомоги.

Чому ця тема важлива? Не в усіх ситуаціях можна швидко викликати медиків. Навчитися надавати першу домедичну допомогу – це не просто корисно, але й життєво важливо.

Захід відбудеться 10 квітня 2024 року в аудиторії 210 ХІХ корпусу Національного університету «Львівська політехніка». Початок о 10:00, 13:00 та 16:00.

Кількість учасників обмежена, тож не пропустіть можливість здобути важливі навички, які можуть врятувати життя! Приходьте і запрошуйте друзів! Ви можете стати першими, хто допоможе у надзвичайних ситуаціях!

Афіша заходу Афіша заходу