Студентів ІБІС ознайомили з вибірковими блоками освітньо-професійної програми «Будівництво та цивільна інженерія»

Інститут будівництва та інженерних систем
Фото із зустрічі

20 лютого 2024 року в Інституті будівництва та інженерних систем Львівської політехніки відбулася зустріч студентів першого та другого курсів із завідувачами випускових кафедр ІБІС. Метою заходу було ознайомлення студентів бакалаврського рівня вищої освіти з вибірковими дисциплінами та блоками освітньо-професійної програми «Будівництво та цивільна інженерія».

Почали зустріч хвилиною мовчання для вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Далі викладачі Інституту будівництва та інженерних систем презентували:

• завідувачка кафедри автомобільних доріг та мостів, д.т.н., професорка Христина Соболь і доценти кафедри Юрій Сідун та Максим Коваль – вибіркові блоки «Автомобільні дороги та аеродроми» та «Мости і транспортні тунелі»;
  • завідувач кафедри будівельного виробництва, д.т.н., професор Мирослав Саницький – вибіркові блоки «Міське будівництво та господарство» і «Технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів»;
  • завідувач кафедри будівельних конструкцій та мостів, д.т.н., професор Роман Хміль – вибірковий блок «Промислове та цивільне будівництво»;
  • завідувач кафедри гідротехніки та водної інженерії, д.т.н., професор Володимир Чернюк і випускник кафедри, директор ТОВ «Захід інжиніринг» Віталій Павлишин – вибірковий блок «Водопостачання та водовідведення»;
  • завідувач кафедри теплогазопостачання і вентиляції, д.т.н., професор Василь Желих і доцент кафедри Богдан Гулай – вибірковий блок «Теплогазопостачання та вентиляція».

Також на зустрічі був присутній заступник директора Інституту гуманітарних та соціальних наук Олег Цебенко, який ознайомив студентів з вибірковими дисциплінами, які викладає ІГСН.

Фото із зустрічі Фото із зустрічі