Статистика – це пізнавально і цікаво: екскурсія зі студентами в Головне управління статистики у Львівській області

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Фото з екскурсії

Для отримання практичних навичок вивчення дисципліни «Міжнародна статистика» разом із доценткою кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Ольгою Корицькою 14 березня студенти групи ЕВ-21 спеціальності «Міжнародні економічні відносини» відвідали Головне управління статистики у Львівській області та ознайомилися з його роботою.

• Скільки підприємств функціонує у Львівській області?
  • Як відбувався всеукраїнський перепис населення у 2001 році?
  • Хто такі респонденти та як подавати статистичну звітність?
  • Які найпопулярніші імена у Львівській області?

На ці та багато інших запитань відповідала й ділилась досвідом начальниця відділу поширення інформації, комунікацій із користувачами та громадськістю Головного управління статистики у Львівській області Оксана Голод.

Статистика – це не лише про цифри, статистика – це цікава інформація про кожного з нас!

Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії