Розпочала роботу Весняна школа проекту EUSLink «Європейський досвід розвитку стартапів»

КАФЕДРА АДМІНІСТРАТИВНОГО ТА ФІНАНСОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ

У Львівській політехніці відбулося відкриття Весняної школи «Європейський досвід розвитку стартапів для українських університетів» в рамках проекту Jean Monnet ERASMUS-JMO-2022-MODULE EUSLink.

Школу відкрив академічний координатор проекту EUSLink проф. Аард Гроен, керівник центру підприємництва Університету Гронінгена з темою "Entrepreneurial process of high tech/academic startups: success and fail factors". Учасники дізналися про фактори успіху стартапів, правильні шляхи обходу «Долини смерті» стартапів, механізми формування конкурентних переваг стартапу на стадіях pre-seed та seed.

Другим тренером першого дня школи був Др. Джейкоб Дальхофф, генеральний директор Lokalebasen.dk / MatchOffice, співзасновник Mobile Clinics, експерт з підприємництва, розвитку стартапів та інновацій. За темою тренінгу «How to get successful with your startup?» учасники дізналися про підводні камені створенні стартапів, послідовність кроків на початковому етапі формування стартапу. Джейкоб Дальхофф поділився власним досвідом успіху та провалів його власних стартапів і сучасними можливостями екосистеми ЄС для українських стартапів.

Щиро вдячні проф. Аарду Гроену та Др. Джейкобу Дальхоффу за структурований та якісний тренінг та можливість детально ознайомитися із функціонуванням інноваційних екосистемам Нідерландів та Данії.

Проєкт EUSLink — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH «Ukrainian academic integration to European Union Startup Ecosystem: link to best practices» реалізовується за підтримки Європейського Союзу та триває три роки з 01.10.2022 до 30.09.2025.