Приватна фірма з Ґлівіце передала Політехніці генератор на 6,5 кВт

Юрій Мартинович, Центр комунікацій Львівської політехніки
Генератор від партнерів з Глівіце

Британська фірма JM Johnson Matthey, яка виробляє акумулятори у польському місті Ґлівіце, передала Львівській політехніці дороговартісний генератор.

Новий генератор коштує понад 100 тис. грн.

Генератор з Республіки Польща доставлено до Львова завдяки керівникам Центру збору гуманітарної допомоги Володимирові Шепітчаку та Юрієві Малиновському, які загалом уже привезли з-за кордону понад 30 генераторів різної потужності для Політехніки.

Нагадаємо, Львівська політехніка отримала чергову партію генераторів від польських партнерів, найбільший вагою 3 тонни. Польське місто Ґлівіце передало Політехніці три потужні генератори. Крім того, Опольський університет передав Львівській політехніці кілька генераторів, один із яких важить майже тонну. Польські рятувальники передали Львівській політехніці новий генератор на 16 кВт. Також нещодавно Національний університет «Львівська політехніка» отримав генератор на 250 кВт, вартість якого становить 20 тис. євро.

Генератор від партнерів з Глівіце Генератор від партнерів з Глівіце Генератор від партнерів з Глівіце