Професорка кафедри ТПК провела профорієнтаційний захід для школярів зі Львівщини та Івано-Франківщини

Кафедра теорії права та конституціоналізму Львівської політехніки
Фото з профорієнтаційного заходу

24 листопада 2023 року професорка кафедри теорії права та конституціоналізму, д.ю.н. Лілія Ярмол провела профорієнтаційний захід для школярів зі Львівщини та Івано-Франківщини. Учні були запрошені на лекцію з «Теорії та філософії права».

Майбутніх абітурієнтів ознайомили із структурою Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка», зі змістом освітньо-професійної програми «Право» та умовами вступу до закладів вищої освіти.

Фото з профорієнтаційного заходу Фото з профорієнтаційного заходу Фото з профорієнтаційного заходу Фото з профорієнтаційного заходу Фото з профорієнтаційного заходу