Представниці Університету – переможниці змагань Універсіади Львівщини – 2018 із пауерліфтингу

Спортивне товариство студентів «Гарт»
штанга

У рамках Універсіади Львівщини – 2018 відбулися змагання з пауерліфтингу серед жінок, у яких взяли участь команди 7 закладів вищої освіти області. Відповідно до положення про Універсіаду переможці визначались за сумою триборства: присідання, жиму лежачи та тяги станової у 7 вагових категоріях.

Перші місця в особистому заліку у вагових категоріях посіли:

• 47 кг – Микитюк Я. (Львівський національний аграрний університет),
  • 52 кг – Кутянська Ю. (Національний університет «Львівська політехніка»),
  • 57 кг – Дюрка М. (Національний університет «Львівська політехніка»),
  • 63 кг – Димко Н. (Національний університет «Львівська політехніка»),
  • 72 кг – Власенко О. (Національний університет «Львівська політехніка»),
  • 84 кг – Лесів М. (Львівський національний аграрний університет),
  • 84+ кг – Ліщук К. (Львівський національний аграрний університет).

За підсумками змагань перше місце здобула команда Національного університету «Львівська політехніка» (1134 очки), студенти Львівського національного аграрного університету посіли друге місце з результатом 1039 очок, третє – у збірної Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького (935 очок).