Практикум для студентів і фахівців: книжкова новинка ІЕСК і кафедри ЕСУ

Видавництво Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки видання

У практикумі викладені методи з перевірки, налагодження та випробування пристроїв релейного захисту й автоматики (РЗА), розроблені настанови до виконання лабораторних робіт для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Мета практикуму – засвоєння студентами теоретичного матеріалу та набуття практичних навичок роботи під час налагодження і перевірки пристроїв релейного захисту та автоматики.

Поданий матеріал відповідає програмі дисципліни «Основи релейного захисту та автоматики електроенергетичних систем». Практикум буде корисний для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та для фахівців відповідного спрямування.

Книжка на сайті Видавництва Львівської політехніки