Практикуючий адвокат поділився зі студентами-правниками особливостями складання процесуальних документів

Кафедра кримінального права і процесу Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-лекції

15 листопада 2022 року до лекції зі спеціального курсу «Практикум зі складання процесуальних документів» для студентів випускного курсу магістратури спеціальності 081 «Право» Навчально-наукового інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки на запрошення керівника спецкурсу, доцента кафедри кримінального права і процесу, кандидата юридичних наук, доцента Михайла Гузели доєднався член Національної Асоціації адвокатів України, практикуючий адвокат Андрій Бориславський.

Студенти ІІ курсу магістратури із захопленням зустріли поважного гостя. Андрій Любомирович охоче поділився із присутніми практичними особливостями складання адвокатом процесуальних документів під час кримінальних проваджень. Він загострив увагу студентів на основних правових та процесуальних проблемах, які найчастіше трапляються у практичній діяльності захисника в кримінальному процесі.

Запрошений гість докладно роз’яснив студентам магістратури особливості роботи адвоката під час процедури затримання підозрюваного в кримінальному провадженні, наголосив на спірних моментах процесуальної процедури застосування окремих заходів забезпечення кримінального провадження під час досудового розслідування, вказав на проблемні питання, які виникають як результат нечіткого формулювання окремих норм Кримінального процесуального кодексу України в процесі проведення окремих слідчих (розшукових) дій. Особливу увагу пан Андрій звернув на широкі можливості використання адвокатом у процесі реалізації кримінально-процесуальної функції захисту практики Європейського Суду з прав людини.

Студенти магістратури також отримали можливість подискутувати онлайн із практикуючим адвокатом Андрієм Бориславським у рамках проблемних питань діяльності адвоката під час досудового розслідування та судового розгляду кримінальних проваджень.

Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції