Політехніків запрошують на політичну тренінг-гру з основами медіаграмотності «Я. Політика та інтернет»

Кафедра теоретичної та практичної психології Львівської політехніки
Фрагмент заставки заходу

Кафедра теоретичної та практичної психології Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки запрошує на політичну тренінг-гру з основами медіаграмотності «Я. Політика та інтернет».

На учасників чекають:

• антифейкові ігри на тематику російсько-української війни;
  • вправи із фреймами та наративами;
  • основи цифрової та медіаграмотності.

Орієнтована тривалість гри – 2,5 години. Участь у грі – безкоштовна.

Гра підходить і для студентів, і для викладачів закладів вищої освіти. Це чудовий спосіб розвантажитись і згадати, наскільки круто відчувати командний дух і прагнути до перемоги. Щоб взяти участь, потрібно заповнити форму для реєстрації.

Захід відбудеться 24 квітня 2024 року в корпусі № 36 Львівської політехніки (просп. В. Чорновола, 57). Початок о 15:00.

Після закінчення гри буде видано сертифікат на 0,5 кредиту ЄКТС, який може бути зарахований як підвищення кваліфікації.